Azərbaycan Qızıl Aypara Cəmiyyəti, İcbari Tibbi Sığorta üzrə Dövlət Agentliyi ilə birgə “1542” Çağrı mərkəzində “Açıq qapı” günündə iştirak edib
Əsas səhifə / XƏBƏRLƏR / Azərbaycan Qızıl Aypara Cəmiyyəti, İcbari Tibbi Sığorta üzrə Dövlət Agentliyi ilə birgə “1542” Çağrı mərkəzində “Açıq qapı” günündə iştirak edib
The AzRCS, together with the State Agency for Compulsory Health Insurance, participated in the Open Door Day at the "1542" Call Centre
“Açıq qapı” günündə Azərbaycan Qızıl Aypara Cəmiyyətinin Bakı Regional Mərkəzinin koordinatoru Rəna İbrahimova və “İcmaya əsaslanan Sağlamlıq” proqramının məsləhətçisi Mətanət Qaraxanova təmsil ediblər. Tədbirin keçirilməsində məqsəd media və vətəndaş cəmiyyəti nümayəndələrini qurumun Çağrı mərkəzinin fəaliyyəti ilə əyani tanış etmək, zənglərin cavablandırılması və qeydə alınması proseslərini izləmələrinə şərait yaratmaq, onları maraqlandıran sualları cavablandırmaq, həmçinin təqdim olunan yeni xidmətlər barədə məlumatlandırmaqdır.
“1542” Çağrı xidməti 24/7 fəaliyyət göstərir. 45 nəfər əməkdaşdan ibarət Çağrı mərkəzi xidməti əməliyyat qrupu, araşdırma qrupu və dəstək qrupundan ibarətdir. Zənglər həm canlı rejimdə, həm də aylıq qiymətləndirmə məqsədilə mütəmadi olaraq dinlənilir, aşkar olunan nöqsanlarla bağlı əməkdaşlar təlimatlandırılır.