Azərbaycan Qızıl Aypara Cəmiyyəti Ermənistan Qızıl Xaç Cəmiyyətinə cavab verdi
AzQAC Sumqayıt şəhər bölməsinin FMKD üzvləri təlim toplanış məşqində iştirak ediblər
Səudiyyə Ərəbistanında keçirilən İcraçı katibin iştirak etdiyi görüşün 4-cü günüdür
Azərbaycan Qızıl Aypara Cəmiyyətinin İcraçı Katibi İslam Ölkələri Qızıl Aypara Cəmiyyətləri və İslam Əməkdaşlıq Təşkilatının Hökumət nümayəndələrinin Səudiyyə Ərəbistanda keçirilən görüşündə təmsil edib
İslam Ölkələri Qızıl Aypara Cəmiyyətləri və İslam Əməkdaşlıq Təşkilatının Hökumət nümayəndələrinin Səudiyyə Ərəbistanı, Ciddəh şəhərində, 22-26 iyul 2023-cü il tarixlərində keçirilən görüşündə Azərbaycan Qızıl Aypara Cəmiyyətini Təşkiltın İcraçı Katibi Ceyhun Mirzəyev təmsil edib.
Azərbaycan Qızıl Aypara Cəmiyyətinin prezidenti Novruz Aslanov AzQAC-ın icraçı katibin müavini Şaban Şayevi ad günü münasibətilə təbrik edib
17 İyul 2023-cü il tarixində Milli məclisin deputatı, AzQAC-ın prezidenti Novruz Aslanov Cəmiyyətin kollektivi ilə birlikdə AzQAC-ın icraçı katibin müavini Şaban Şayevi ad günü münasibətilə təbrik edib və gələcək işlərində uğurlar arzulayıb.
AzQAC-ın prezidenti cənab Novruz Aslanov BQXK-nin Azərbaycandakı nümayəndəliyinin başçısını qəbul edib
17 iyul 2023-cü il tarixində Azərbaycan Qızıl Aypara Cəmiyyətinin(AzQAC) prezidenti cənab Novruz Aslanov tərəfindən Beynəlxalq Qızıl Xaç Komitəsinin Azərbaycandakı nümayəndəliyinin başçısı xanım Dragana Koiç AzQAC- ın baş ofisində qəbul edilib.