AzQAC Cəbrayıl rayon bölməsi Beynəlxalq Qadınlar Günü Münasibətilə şəhid anasını ziyarət ediblər
Əsas səhifə / XƏBƏRLƏR / AzQAC Cəbrayıl rayon bölməsi Beynəlxalq Qadınlar Günü Münasibətilə şəhid anasını ziyarət ediblər
Jabrayil district branch of the Azerbaijan Red Crescent Society visits the mother of a martyr on the occasion of International Women's Day
8 Mart - Beynəlxalq Qadınlar Günü münasibətilə, 6 mart 2025-ci il tarixində Cəbrayıl Rayon İcra Hakimiyyəti başçısının müavini Fəridə İbayeva və Azərbaycan Qızıl Aypara Cəmiyyəti Cəbrayıl rayon bölməsinin əməkdaşı, Birinci Qarabağ müharibəsi şəhidinin anası Vəliyeva Səkinə İdris qızını evində ziyarət ediblər.
Görüş zamanı şəhid ailələrinə göstərilən diqqət və qayğıdan danışılıb, onların cəmiyyət üçün xüsusi dəyərə malik olduğu vurğulanıb. Şəhid anasına bayram münasibətilə xoş arzular çatdırılıb, ona xatirə hədiyyəsi təqdim olunub. Səkinə Vəliyeva göstərilən diqqət və qayğıya görə minnətdarlığını bildirib.